Aglar – autoryzowany serwis Canon Polska

– zapewnia profesjonalny serwis kserokopiarek w Katowicach oraz okolicznych terenach.

Urządzenia biurowe takie jak kserokopiarki, plotery czy drukarki coraz częściej należą do podstawowego wyposażenia niejednej firmy. To na nich opieramy swoją pracę z dokumentami. Dzięki nim możemy zrobić w krótkim czasie wiele kopii wybranego pisma, przesłać go w wersji cyfrowej czy też zrobić wydruk wielkoformatowy. Czasami jednak zdarzają się usterki, które wstrzymują pracę, narażając przedsiębiorstwo na straty. Aby tych awarii nie było wcale, a urządzenia mogły pracować wydajnie przez wiele lat, potrzebny jest dobry i natychmiastowy serwis znający tego rodzaju sprzęt od podszewki.

Od trzydziestu lat zajmujemy się wszelakimi naprawami kserokopiarek, ploterów, skanerów i drukarek. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu możemy Państwu zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Właśnie to sprawia, iż nasz serwis kserokopiarek jak i pozostałych urządzeń biurowych posiada rzeszę stałych klientów, a także stale pozyskuje nowych. Wykwalifikowani serwisanci nie tylko doradzą w wyborze nowego sprzętu odpowiedniego dla Państwa firmy, ale również zadbają o niego po sprzedaży. Oprócz tego zawsze służymy radą i szkoleniem pracowników z zakresu obsługi sprzętu. Zawsze możecie się Państwo zwrócić do nas z nurtującymi pytaniami, na które odpowiemy najlepiej jak potrafimy.

Nasz serwis kserokopiarek zapewnia szybki czas reakcji na powstały problem oraz realizacji zlecenia. Trafnie diagnozujemy i solidnie naprawiamy sprzęt, a to wszystko dzięki dobremu zaopatrzeniu w części i materiały eksploatacyjne, jak i kadrze ciągle podnoszącej swoje kwalifikacje. Jednocześnie nie muszą Państwo obawiać się wysokich kosztów naprawy, bowiem wyróżniają nas przystępne ceny. Właśnie dlatego nasz autoryzowany serwis Canon jest polecany przez zadowolonych klientów.

Serwis Canon

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Canon Polska. Gwarantujemy krótki czas reakcji, jak i realizacji zlecenia, trafna diagnostyka, rzetelność i solidność, wysoką jakość wykonywanych usług. Wszystkie nasze usługi świadczymy w punkcie serwisowym jak i w miarę możliwości technicznych na terenie praktycznie całego Górnego Śląska (Katowice i okoliczne tereny).

  • Wielostopniowe umowy serwisowe dla klientów zdecydowanych na długoletnią współpracę.
  • Gwarancja na wykonane usługi i użyte części zamienne.
  • Dostawy (urządzenia i materiałów eksploatacyjne), instalacje, uruchomienia.
  • Szkolenia z obsługi i administrowania urządzeniami.
  • Pomoc techniczna od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00.
Kontakt
Konserwacja sprzętu - sprawdzenie wszystkich elementów, czyszczenie
Naprawa uszkodzonego sprzętu - diagnoza, wymiana uszkodzonych elementów, sprawdzenie funkcjonalności
Ekspertyza - wykonanie oględzin i sporządzenie ekspertyzy na piśmie
Opieka serwisowa - dojazd, serwis, wymiana części, robocizna oraz wymiana toneru (za stałą opłatą abonamentową)

Canon Aglar Service

Sprzedaż, wynajem, serwis

Zapraszamy do współpracy - skontaktuj się z nami, przeprowadzimy darmowy audyt i przygotujemy indywidualną ofertę na sprzęt biurowy. Rozwiń swój biznes korzystając z naszych usług i zmniejsz koszty prowadzenia działalności.

Odwiedź nas:

Lompy 2 | 40-040 | Katowice


Zadzwoń:

32 / 255-28-08 | 32 / 255-28-11
Fax: 32 / 255-27-79

NIP:

634-025-04-08

Skorzystaj
z formularza kontaktowego: