logo - gorne lewe

autoryzowany partner CANON

Telefon: 32 255-28-08
Zadzwoń: 32 255-28-08

 

SerwisAUTORYZOWANY SERWIS KSEROKOPIAREK , PLOTERÓW , SKANERÓW

 

Czy wiecie, że większość menadżerów zarządzających Firmami nie potrafi oszacować środków, jakie wydają na urządzenia biurowe (kopiarki, skanery, drukarki, kserokopiarki, plotery i inne urządzenia tego rodzaju ) - na ich utrzymanie i serwis?


Warto przeanalizować koszty, gdyż okazuje się, że urządzenia biurowe, które są tanie przy zakupie okazują się być drogie w eksploatacji. Niestety często tak bywa, że są firmy które niewłaściwie oszacowały wydatki związane z zakupem oraz użytkowaniem urządzeń, wydają później niepotrzebnie duże pieniądze na serwis oraz eksploatację zakupionych udogodnień. W rezultacie po czasie dochodzi się do wniosku, że urządzenia wielkogabarytowe są tańsze zwłaszcza, jeżeli chodzi o długofalowe koszty utrzymania. Pomożemy Państwu zdecydować się na najlepsze dla Was rozwiązania w zakresie doboru drukarek, kserokopiarek, ploterów, kopiarek tak aby zminimalizować wydatki związane z serwisem oraz eksploatacją.

 

Jeśli aktualnie nie stać Twojej firmy na wydatek kupna większego urządzenia to świetnym rozwiązaniem staje się tzw. outsourcing, czyli zlecenie opieki zewnętrznym dostawcom takim jak AGLAR. Firma nasza dostarcza sprzęt (między innymi plotery, kserokopiarki, drukarki Canon), a także w ramach zawartej umowy otacza go profesjonalną opieką serwisową. Dzierżawa urządzeń to usługa, w której za ustaloną opłatę, uzyskują Państwo nie tylko ekonomiczny w użytkowaniu sprzęt (tj. drukarki, kserokopiarki Canon, plotery), ale również opiekę fachowej kadry pracowniczej (za którą nie muszą już Państwo nic dopłacać). Firma AGLAR ze swojej strony zobowiązuje się do dostarczania specjalistycznych usług, gwarantując zawsze obsługę na najwyższym poziomie. Zyskujecie przede wszystkim na tym, że nie musicie kupować, utrzymywać i serwisować posiadanych urządzeń. Waszym zyskiem jest natomiast szybka poprawa jakości zarządzania dokumentami oraz znaczące oszczędności co w dłuższym czasie przekłada się na znaczny zysk prowadzonych przez was firm.

 

Zajmujemy się serwisem canona od 25 lat i serwisujemy plotery, skanery , kopiarki i drukarki.

 

Zapraszamy do skontaktowania się z nami a na pewno dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

 


 

 Wypełnij zgłoszenie serwisowe:

 

CHMURA TAGÓW

Firma Aglar Katowice, Plotery,

Kserokopiarki, Drukarki, Canon,

Dzierżawa Ksero Katowice,

Drukarki Canon, IRAC 3520i,

Canon IRAC 3520i wynajem, 

Canon IRAC 3520i dzierżawa, 

 

 

 

GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek - Piątek:
8.oo-16.oo

 

  Sobota:
Nieczynne

 

  Niedziela:
Nieczynne

SZYBKI KONTAKT

  Adres:
Lompy 2 | 40-040 | Katowice

 

 

Telefon:
32 / 255-28-08 |32 / 255-28-11    

Fax :32 / 255 -27-79

 

  E-mail:
serwis@aglar.pl
strony internetowe
Copyright © 2014 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Mapa strony
Inny Wymiar Stron